menu

XXI POWIATOWY KONKURS "PALMA WIELKANOCNA" ROZOGI 2016.

2016-03-25 12:00:00 (ost. akt: 2016-03-30 07:37:03)

W tym roku do konkursu zgłoszono 40 palm. Ze względu na wysoki poziom palm konkursowych wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.

Zgłoszenia grupowe:
Przedszkola: Przedszkolaki „Kraina Uśmiechu”

Szkoły podstawowe:
I. Klasa V - Szkoła Podstawowa w Rozogach
I. Klasa III - Szkoła Podstawowa w Rozogach
II. Koło Ekologiczne „Mali Przyrodnicy”
II. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dąbrowach
II. Szkolne Koło Caritas - Szkoła Podstawowa w Rozogach
III. Klasa IIA - Szkoła Podstawowa w Rozogach
III. Klasa IVB - Szkoła Podstawowa w Rozogach

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
I. Klasa II LO w Rozogach
II. Gimnazjum w Rozogach
III. Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy, Szczytno

Dorośli:
I. Klub Seniora przy GOK Rozogi
I. Klonowskie Kurpsianki
II. „Babskie Olekanie”
II. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Klon i Okolic
III. Sołectwo Występ
III. Stowarzyszenie „Kurpiowskie Pogranicze”
III. Mieszkanki Łuki
III. Zespół Pieśni i Tańca „Kurpie z Rozóg”
III. Środowiskowy Dom Samopomocy w Orzeszkach
III. Sołectwo Orzeszki
Wyróżnienia: Nadleśnictwo Spychowo, Koło Kulinarne przy GOK Rozogi

Zgłoszenia indywidualne:
Przedszkola:
Wyróżnienie – Maja Rychlewska (najmłodsza uczestniczka tegorocznego konkursu).

Szkoły podstawowe:
I. Monika Bojarska
II. Jakub Gotlib
III. Emilia Gronowska
Wyróżnienia: Klaudia Ruszczyk, Kornelia Ruszczyk, Nadia Kaczmarczyk, Dorota Kalarus, Oliwia Lis

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne:
I. Zuzanna Drózd
II. Daria Łysiak
II. Adrianna Zielińska

Dorośli:
I. Iwona Bojarska
II. Marianna Kaczmarczyk
II. Zofia Zielińska
Wyróżnienie: Mirosława Bruderek

Serdecznie dziękujemy darczyńcom, którzy wsparli tegoroczny konkurs:

STAROSTWO POWIATOWE W SZCZYTNIE
KURPIOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY W MYSZYŃCU
KRZYSZTOF KOLCZYŃSKI
FALO-MAZURKIEWICZ, GWIAZDA SP. JAWNA
WIESŁAW TAŃSKI ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ
ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH BEATA SKŁODOWSKA, DARIUSZ KACZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA
MAREK MIŁEK
SŁAWOMIR ŁACHACZ, USŁUGI STOLARSKIE
SŁAWOMIR CHMIELIŃSKI „NOVUM” - WYPOSAŻENIE PLACÓW ZABAW
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWY „DREWMOT”
INŻ. ZBIGNIEW NOWAK
CZESŁAW KRYSIAK – USŁUGI STOLARSKIE
MAREK SOCHALSKI
MARIA JACHIMCZYK
TERESA SAMSEL
SKLEP SPOŻYWCZY „KLAUDIA”
ANNA JĘDRZEJCZYK
JANUSZ SKIBA – SKIPAL
BANK SPÓŁDZIELCZY W SZCZYTNIE
WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W OLSZTYNIE
ZWIĄZEK GMIN WARMIŃSKO-MAZURSKICH
MARKET „KRYSTYNKA”
„CAMDEN” KRZYSZTOF WIĘCEK

Serdecznie dziękujemy!


Fot. Joanna Karzyńska, Zbigniew Gouda, Wojciech Szewczak