menu

Możliwości ekspansji biznesowej na zagraniczne rynki.

"Vademecum rynków zagranicznych - Białoruś" wśród członków Państwa instytucji i klientów".

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego od wielu lat organizuje seminaria informacyjne na temat poszczególnych rynków zagranicznych w postaci „Vademecum rynków zagranicznych”. Do tej pory poświęcone były one takim rynkom jak: chiński, japoński, niemiecki, litewski, skandynawski i fiński.

Biorąc pod uwagę geograficzne usytuowanie województwa podlaskiego, nasi przedsiębiorcy coraz przychylniej i z większym zainteresowaniem spoglądają w kierunku wschodniej granicy, na rynek białoruski.
W związku z tym chciałem poinformować, że 3 października 2016 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Zwierzyniecka 16, Białystok) odbędzie się „Vademecum rynków zagranicznych"poświęcone Republice Białoruś.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem białoruskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i białoruskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu na Białorusi, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm białoruskich.

W trakcie spotkania wiedzą i doświadczeniem podzielą się Pan Kazimierz Zdunowski, prezes Polsko-Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, oraz podlaski przedsiębiorca współpracujący z Białorusią, Pan Sławomir Bolesta, właściciel firmy Bolesta.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja on-line. Szczegółowy plan wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www http://www.pfrr.pl/45.htm?dokument=5141.

Bardzo zachęcam do udziału w spotkaniu.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia na Vademecum,