menu

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA ROZOGI 18 LISTOPADA 2016 R

„Mimo, iż mammografia to najskuteczniejsza metoda profilaktyki raka piersi, nadal mniej niż połowa kobiet poddała się bezpłatnemu badaniu w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi – mówi dr Małgorzata Cymerman z LUX MED Diagnostyka - Zachęcamy panie do profilaktyki związanej z rakiem piersi, gdyż jest to najczęściej występujący nowotwór złośliwy wśród Polek.”

Z bezpłatnych badań dla kobiet poza Programem NFZ (w wieku 40-49 oraz 70-75 lat) w mammobusach LUX MED Diagnostyka skorzystało już ponad 20 tysięcy Polek! Mammografię w ramach Projektu finansowanego z Funduszy Norweskich można jeszcze wykonać do końca roku. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej możliwości przebadania się w mammobusie niedaleko swojego miejsca zamieszkania.

LUX MED Diagnostyka zaprasza panie na bezpłatne badania mammograficzne w mammobusach, które odbędą się:

Wielbark – 16 i 17 listopada przy Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Kętrzyńskiego 13

Szczytno – 17, 18, 21 i 22 listopada przy hipermarkecie Kaufland, ul. Bolesława Chrobrego 5

Rozogi – 18 listopada przy Gminnym Ośrodku Kultury, plac Jana Pawła II

Jedwabno – 18 listopada na Placu Targowym za Gminnym Ośrodkiem Kultury, Plac Targowy

Świętajno – 23 i 24 listopada przy Gimnazjum, Młodzieżowa 13

Dźwierzuty – 24 i 25 listopada przy Ochotniczej Straży Pożarnej, Strażacka 1

Pasym – 25 listopada przy Miejskim Ośrodku Kultury, Rynek 10A


Bezpłatna mammografia dla pań w wieku 50 – 69 lat

Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Bezpłatne badania dla pań w wieku 40 – 49 oraz 70 – 75 lat

Realizowane w ramach projektu finansowanego z Funduszy Norweskich. Wymagane jest skierowanie lekarskie. Szczegóły dotyczące tych badań oraz wzór druku dostępne na stronie internetowej www.fundusze.mammo.pl

Na badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 2 444 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.