Region Sieci w Olsztynie informuje, że zawieszona została działalność Agencji Pocztowej Klon. Mając na uwadze dobro loaklnej społeczności, której chcemy zapewnić jak najlepszy dostęp do usług pocztowych, Region Sieci poszikuje Przedsiebiorców na terenie gminy Rozogi wrażających chęć współpracy w zakresie prowadzenia Agencji Pocztowej. Jednoczesnie informujemy, że z usług Poczty Polskiej klienci w dalszym ciągu mogą korzystać w placówce pocztowj zlokalizowanej w Rozogach, a także za pośrednictwem listonosza podczas obsługi rejonu doręczeń.

OGŁOSZENIE!
Poczta Polska S.A. Region Sieci w Olsztynie poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem Agencji Pocztowej w Gminie Rozogi. Agentem pocztowym może zostać każdy przedsiębiorca, który zobowiązuje się w ramach umowy agencyjnej do świadczenia usług w imieniu Poczty Polskiej S.A. Działalność agencyjna na rzecz Poczty Polskiej S.A. nie wyklucza prowadzenia przez Agenta dodatkwej działalności gospodarczej.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 723238619 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.